Warsztaty

Warsztaty w Karpaczu

Opierając się na życzeniach uczestników moich poprzednich kursów chciałbym zaoferować wszystkim warsztaty szkoleniowe w Karpaczu. Szkolenia zaczynają się 4. września 2021 (przyjazd uczestników 3. września) i trwają 10 dni.

A oto plan kursów:

Oczywiście, nikt z uczestników nie musi być na wszystkich kursach, a jedynie na tych, które go interesują.

Każdy może przyjechać z osobą towarzyszącą (pod warunkiem, że są wolne miejsca). Osoby towarzyszące nie biorą udziału w kursach i płacą jedynie za pobyt.

Przyjazd ma miejsce wieczorem (tzn. po 16:00) dnia poprzedzającego rozpoczęcie nauki (można oczywiście przyjechać wcześniej, ale nie wcześniej niż 3. września 2021). Wyjazd może mieć miejsce w dniu zakończenia szkolenia lub później.

Zakwaterowanie ma miejsce w pokojach jedno- i dwuosobowych z prywatną łazienką. Poniższe ceny obejmują nocleg, śniadanie i obiadokolację, parking i WiFi.

Cena noclegu:

  • pokój 1-osobowy:   165 zł
  • pokój 2-osobowy:   145 zł

Warunkiem odbycia się warsztatów jest odpowiednia liczba zgłoszonych osób. Jeżeli szkolenia nie odbędą się z powodu zbyt małej liczby uczestników, choroby prowadzącego lub „siły wyższej” (np. lockdown), zameldowane osoby otrzymają z powrotem wpłacone pieniądze.

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest wypełnienie i wysłanie podpisanego formularza zgłoszenia (patrz poniżej). Szczegóły procedury znajdują się w regulaminie zgłoszeń.

Formularz zgłoszeń

 

 

 

 

Akupunktura Oka:

Cena kursu jest na pierwszy rzut oka wysoka. Biorąc jednak pod uwagę cenę zabiegu (2200-2500 zł) oraz zapotrzebowanie na tę kurację, inwestycja w kurs zwraca się już po pierwszym pacjencie/pacjentce.